• درباره ما

    درباره ما

  • درباره ما

    درباره ما

  • درباره ما

    درباره ما

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای زیست فناوری نوین

مرکز تخصصی آموزش ، آزمایشگاهی و اشتغالزایی زیست فناوری

3800

نفر/ساعت دوره آموزشی

بیش از 200

پذیرفته شده در مقاطع کارشناسی ، ارشد و دکتری

بیش از 15

لوح تقدیر از ادارت و سازمان های دولتی

پیشرفت در هر رشته علمی به دسترسی به فن ها و روش هایی وابسته است که دامنه و پیچیدگی آزمایش های انجام پذیر را گسترش می دهند. در بیست و چند سال گذشته این حقیقت به گونه ای چشمگیر در پیدایش مهندسی ژنتیک به نمایش در آمده است. این رشته علمی با سرعت زیادی رشد کرده و به مرحله ای رسیده است که امروزه در بسیاری از آزمایشگاههای سراسر جهان، جداسازی قطعه ای ویژه از DNA ژنوم یک موجود زنده، تعیین توالی بازها و تعیین و تشخیص کارکرد آن عادی شده است. پیشرفت شگرف دانش بیوتکنولوژی مولکولی که با ارائه نظریه واتسون و کریک شدت گرفت، بینش انسان را در کلیه زمینه های زیستی دچار تحول اساسی نموده است. امروزه استفاده از روش های مهندسی ژنتیک و بیوتکنولوژی، ساختن مولکول های DNAبا خواص وراثتی دلخواه را امکان پذیر نموده و به این ترتیب تحول عظیمی را در علوم زیستی پدید آورده است. در حقیقت مهندسی ژنتیک به دلیل قدرت در تغییر ریزسازواره ها، گیاهان و حیوانات یکی از مهمترین و جذاب ترین شاخه های بیوتکنولوژی بوده و به طور گسترده و برای اهداف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

شایان توجه است که این آموزشگاه  کمک بزرگی به یادگیری قسمتهای عملی آزمایشگاهی به فارغ التحصیلان دانشگاهها می باشد 

لازم به ذکر است اساتیدی که  در این مجموعه از آنها استفاده می شود کسانی هستند که در علوم زیستی  تئوری وعملی از بهترین های استان اصفهان به شمار می روند از جمله جناب آقای دکتر قائدی که استاد دانشگاه اصفهان می باشند . سرکار خانم فاطمه سلامت که فوق لیسا نس سلولی ملکولی هستند. جناب آقای کاردی  که مدت 10 سال سابقه کار عملی در آزمایشگاه های اصفهان در قسمت مولکولی را دارا هستند . سرکار خانم آزاده که مدرس  دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان می باشند و سابقه کار عملی آزمایشگاه به مدت 4 سال دارند. و دانشجویانی که در این مرکز مشغول به گذراندن دوره هستند و دارای مدرک دکترا فوق لیسانس و لیسانس ژنتیک و بیولوژی مولوکولی و میکروبیولوژی هستند .

 درباره ما
لوح یادبود زیست فناوری نوین
تجهیزات زیست فناوری نوین 

مشاوره شغلی و تحصیلیمشاوره شغلی و تحصیلی

مشاوره شغلی و تحصیلی

کارشناسان ، اساتید و مدیریت آموزشگاه بیوتکنولوژی نوین در طول سال های فعالیت خود اصل انتقال اطلاعات به جهت بهبود کیفیت علمی جامعه را پیش زمینه کار خود قرار داده و همچنین در آموزشگاه فضای مناسبی جهت کسب تجارب اساتید خبره آموزشگاه توسط دانشجویان فراهم است .
استفاده از اساتید دانشگاهی مجرباستفاده از اساتید دانشگاهی مجرب

استفاده از اساتید دانشگاهی مجرب

بهره گیری از اساتید و چهره های شاخص علمی در هر مجموعه ای یک اصل بی بدیل است همچنین آموزشگاه بیوتکنولوژی نوین نیز از اساتیدی بهره میبرد که در علوم زیستی تئوری و عملی از بهترین های استان اصفهان به شمار می روند .
تجهیزات کامل مولکولی و آزمایشگاه تشخیص طبیتجهیزات کامل مولکولی و آزمایشگاه تشخیص طبی

تجهیزات کامل مولکولی و آزمایشگاه تشخیص طبی

شایان توجه است که آموزشگاه زیست فناوری نوین با جمع آوری و تهیه تجهیزات کامل آزمایشگاهی توانسته است خلا موجود در آموزش آکادمیک و دانشگاهی را پر کرده و نیاز کسب تجربه و دانش عملی دانشجویان رشته های بیوتکنولوژی را با انجام آزمایشات توسط خود دانشجویان بهبود بخشد .
پشتیبانی دانشجویانپشتیبانی دانشجویان

پشتیبانی دانشجویان

پشتیبانی یک اصل کلیدی در هر مجموعه ای میباشد که در این موسسه این امر مهم به 6 طریق ( ارسال فرم از طریق وب سایت ، تماس با تلفن های آموزشگاه ، سامانه اس ام اس ، دورنگار ، پیام الکترونیک ، گروه های مجازی (تلگرام) ) انجام میشود .
سیستم آموزش الکترونیکسیستم آموزش الکترونیک

سیستم آموزش الکترونیک

این موسسه با افتخار اعلام میدارد که تمامی کلاس های تئوری مجهز به برد هوشمند و سیستم آموزش الکترونیک یکپارچه میباشد که نیازی اولیه و ضروری جهت استاندارد سازی آموزش در بین آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای میباشد .
سامانه الکترونیکسامانه الکترونیک

سامانه الکترونیک

سیستم پرتال آموزشگاه کاملا نیازسنجی شده با نیاز های دانشجویان میباشد و امکانات زیادی در اختیار آنان میگذارد از جمله مشاهده اطلاعیه های آموزشگاه ، تقویم آموزشی ، مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر از رشته ها ، مشاهده نمرات پایان ترم برای دانشجویان ، ثبت و یاد خاطرات از طریق گالری تصاویر

Login